Fridge-storable
10
MinSunday School Fudge
Cost $5, save $10
30
MinCreamy Orange Fudge
Cost $10, save $15
15
MinExtra Easy Fudge
Cost $5, save $10
540
MinDouble-Decker Marshmallow Fudge
Cost $15, save $20
60
MinMade-in-Minutes No-Cook Fudge
Cost $5.5, save $10
15
MinNo Fail Chocolate Fudge
Cost $5.5, save $10
75
MinFat Pete's Fudge
Cost $15, save $20
360
MinSimple and Amazing Peanut Butter-Chocolate Fudge
Cost $7.5, save $10
12.5
MinPerfect Cranberry Cashew Fudge
Cost $8, save $15
120
MinPeanut Butter and Chocolate Fudge
Cost $8, save $15
30
MinCaramel Peanut Fudge
Cost $10, save $15
240
MinVegan Fudge
Cost $5.5, save $10
120
MinElisa's Famous Fudge
Cost $10.5, save $15
120
MinIrish Cream Truffle Fudge
Cost $12, save $8
65
MinChocolate Tiffin
Cost $10, save $15
50
MinRemarkable Fudge
Cost $8, save $12
120
MinChocolate Orange Fudge
Cost $10, save $15
180.08
MinCreamy Guilt-Free Fudge
Cost $10, save $15
180
MinChocolate Peanut Butter Swirl Fudge
Cost $10, save $15
124
MinThe Best Sugar-Free Fudge
Cost $8.5, save $12