Snack
20
MinHoney Milk Balls
Cost $3, save $7
10
MinHiding Rabbits
Cost $2.5, save $3
5
MinHerbed Dip
Cost $2.5, save $8
20
MinHeavenly Deviled Eggs
Cost $3.5, save $10
20
MinGrape Salsa
Cost $5, save $15
30
MinGranola with Oatmeal, Coconut, and Pecans
Cost $5, save $10
30
MinGranola Bars
Cost $10, save $15
35
MinGinger Orange Muffins
Cost $8, save $5
20
MinGarden Pan Bread
Cost $4, save $6
10
MinFudgy Fruit
Cost $5, save $10
2,400
MinFruit Yogurt Pops
Cost $5, save $10
5
MinFruit Snake
Cost $2, save $5
10
MinFruit Salsa
Cost $5, save $6
25
MinFruit Salad with Yogurt
Cost $8, save $5
5
MinFruit Pizza To Go
Cost $2, save $3
9
MinFruit Kabobs with Yogurt Dip
Cost $8, save $4
15
MinFruit Kabob
Cost $5, save $3
3
MinFruit Dippers
Cost $5, save $3
15
MinFruit Dip
Cost $5, save $10
10
MinFruit and Peanut Butter Dip
Cost $6, save $10