Dessert
40
MinApricot Jam
Cost $10, save $20
20
MinGrandma's Pear Preserves
Cost $15, save $10
25
MinMint Jelly
Cost $12, save $8
35
MinPeach Preserves
Cost $8, save $12
45
MinChef John's Kumquat Marmalade
Cost $5, save $10
660
MinAll-Day Apple Butter
Cost $10, save $5
30
MinRaspberry Jam without Pectin
Cost $5, save $10
625
MinAmazing Apple Butter
Cost $15, save $10
45
MinRhubarb Jam
Cost $5, save $10
1,440
MinStrawberry Freezer Jam
Cost $8.5, save $3.5
30
MinEasy Small-Batch Blueberry Jam
Cost $5, save $10
30
MinConcord Grape Jelly
Cost $10, save $15
90
MinOrange Marmalade
Cost $7.5, save $5
90
MinCarrot Marmalade
Cost $5, save $10
10
MinHot Cocoa Mix in a Jar
Cost $12.5, save $15
88
MinEasy S'Mores Bars
Cost $8, save $12
3
MinBroiler S'mores
Cost $4, save $3
10
MinS'mores at Home
Cost $6, save $12
8
MinCampfire Banana Splits
Cost $10, save $5
12
MinJumbo Breakfast Cookies
Cost $10, save $15